Засідання сімнадцятої сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 01.08.2022 08:00

08 серпня 2022 року о 14 годині в приміщенні Хмелівської сільської ради відбудеться засідання сімнадцятої сесії Хмелівської сільської ради восьмого скликання.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до Програми ″Утримання житлового фонду та забезпечення питною водою в Хмелівській сільській територіальній громаді на 2022 рік″.

2. Про  внесення змін до  Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі у русі національного спротиву в Хмелівській сільській територіальній громаді на 2022 рік.

3. Про внесення змін до Програми з експлуатаційного утримання автомобільних доріг комунальної власності Хмелівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

4. Про внесення змін до цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

5. Про внесення змін до програми Програми «Розвиток освіти-2022 рік»  в Хмелівській сільській територіальній громаді на 2022 рік

6. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Хмелівської сільської ради на 2022 рік»

7. Про внесення змін до рішення Хмелівської сільської ради від 23.12.2021 ″ Про бюджет Хмелівської сільської територіальної громади на 2022 рік″.

8. Про затвердження звіту про виконання бюджету Хмелівської сільської територіальої громади за І півріччя 2022 року.

9. Про передачу в оренду без проведення  аукціону  нежитлових приміщень за адресою: Сумська область, м. Ромни, вул. Гетьмана Мазепи,3.

10. Інші питання.