Про забезпечення санаторно-курортними путівками громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 2 категорії

Дата: 08.12.2022 15:11

Відповідно до пункту 3 Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого ПКМУ від 23 листопада 2016 р. № 854, безоплатними санаторно-курортними путівками забезпечуються громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1, та діти з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Забезпечення санаторно-курортними путівками громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до категорії 2, чинним законодавством НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.