ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ МАЮТЬ БУТИ ПОВНІСТЮ ГОТОВІ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Дата: 31.08.2023 12:11

На цьому акцентував увагу тимчасово виконуючий обов’язки начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО під час наради з головами громад та районних військових адміністрацій

За інформацією заступника начальника Сумської обласної військової адміністрації Сергія КРОПИВЧЕНКА, на Сумщині обліковується 523 Пункти незламності, 82 з них наразі працюють в черговому режимі.

На доручення Уряду розпочато перевірки Пунктів незламності до роботи в осінньо-зимовий період. Вони повинні бути забезпечені всім необхідним для роботи: генераторами, інтернетом, опаленням тощо.

«Є завдання уряду, є відповідне доручення голови Сумської ОДА Володимира АРТЮХА підготувати Пункти незламності до роботи в осінньо-зимовий період. Алгоритми відпрацьовані, прошу голів громад активізувати цю роботу, адже вона стосується  безпеки і захищеності людей», – зазначив Тарас Савченко.