Робоча нарада сільського голови

Дата: 10.02.2021 14:57

10 лютого 2021 року  відбулася  робоча нарада сільського голови Петра Панченка щодо обговорення питання підписання Меморандуму про врегулювання тарифів з ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води підписано  9 лютого, між Кабінетом Міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст.

Для підприємств теплопостачання передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсації різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованої в тарифах за тепло.

Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуться на органи місцевого самоврядування.

НАК «Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання. Це дозволить уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років.