Святкування 8 березня у закладах культури Хмелівської громади

Дата: 10.03.2021 16:30

Фото без описуСвяткування 8 березня у закладах культури Хмелівської громади

З приходом  весни хочеться легкості та щирості. Саме тому відкритий концерт для жінок в Гаївському сільському клубі зібрав повний зал глядачів. З вітальним  словом до присутніх виступив голова Хмелівської громади Петро Панченко, який привітав чарівних жінок із неповторним, ніжним, весняним святом. У заході взяла участь начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради Ірина Головач.

На концерт були запрошені не тільки місцеві жителі, а й працівники  великої «Хмелівської родини» закладів культури. Яскраві, неповторні, креативні та голосисті – саме такими є артисти Хмелівської громади. Тендітних жінок підтримували мужні та сильні чоловіки на сцені та додавали неабиякої підтримки в залі своїми аплодисментами. Вокалісти із натхненням оспівували любов до матері та жінки.

Святкування 8 березня відбулися у всіх закладах культури Хмелівської громади. Самодіяльні артисти показали високий рівень майстерності та творчості. Піснями та віршами прославлялася жінка, як берегиня родинного вогнища, затишку.

Учасники заходів бажали всім присутнім гарної долі і багато квітів. А разом з весняними квітами для усіх в Україні нехай розквітне мир!