Проведення краєзнавчої конференції учнівської молоді «Герої сучасності серед нас»

Дата: 29.03.2021 20:49

24 березня 2021 року навчальні заклади Хмелівської  сільської ради прийняли участь у краєзнавчій конференції учнівської молоді "Герої сучасності серед нас", яка цього року проходила в онлайн-форматі.

Було подано 5 робіт із 4 навчальних закладів.

Журі відзначило, що усі подані роботи є актуальними та значимими, адже розповідають про трагічні сторінки боротьби українського народу за збереження територіальної цілісності нашої держави та утвердження ідеалів демократії, свободи та незалежності. Вони відповідають меті та завданням акції, написані в формі інтерв’ю, спогадів чи фоторепортажу.

Однак члени журі звернули увагу на те, що ряд робіт не відповідають вимогам проведення краєзнавчої конференції. Зокрема, некоректно оформлені титульні сторінки роботи, не всі учасники правильно подали матеріали згідно вимог та місця розташування їх на гугл-диску, у поданих відеоматеріалах було недостатньо чітко продемонстровано матеріали презентації доповідачів.

За підсумками поданих робіт та відеоматеріалів було визначено:

1 місце: Чайка Віта учениця Смілівського ліцею ЗЗСО І-ІІІст. (за роботу «Героями не народжуються, героями стають» керівник Любич Н.В.);

2 місце: Карпенко Анастасія учениця Дібрівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (за роботу «Найцінніше у житті – це саме життя…» керівник Северин Г. П.)

Нагородити подяками за участь:

• Штанько Крістіну Вадимівну ученицю Гаївської філії Хмелівського ліцею ЗЗСО І-ІІІ ст. (за роботу «Захисник України, поет і справжній патріот Богдан Гирич» керівник Ткаченко О.П.)
  • Черненко Дар’ю Вікторівну ученицю Хустянського ліцею ЗЗСО І-ІІІ ст. (за роботу «Хоробрі серця Хустянки» керівник Цапко Н.І.)
  • Бердник Анну Миколаївну ученицю Хустянського ліцею ЗЗСО І-ІІІ ст. (за роботу «Хоробрі серця Хустянки» керівник Цапко Н.І.).

Матеріали Смілівського ліцею ЗЗСО І-ІІІ ст. та Дібрівського ліцею ЗЗСО І-ІІІ ст. будуть подані до участі в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Герої сучасності серед нас»