Про підтримку малого та середнього бізнесу в умовах карантину

Дата: 31.03.2021 15:37

Про підтримку малого та середнього бізнесу в умовах карантину

З метою інформаційної підтримки та розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу в умовах карантину, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України створив портал для підприємців, на електронній сторінці за адресою: https://sme.gov.ua/covid19/, де розміщена актуальна інформація про доступні інструменти для фінансування підприємницької діяльності та державні програми для забезпечення безперервної діяльності бізнесу, інструменти онлайн роботи (хмарні рішення для управління ризиками та пошуку нових можливостей, автоматизовані платформи доступу до фінансів, ринків та бізнес консультантів, маркетплейс, цифрова трансформація документообігу), онлайн курси та поради щодо коригування стратегій та бізнес-планів, можливості для розвитку підприємств та профілактичні заходи, направлені на протидію розповсюдження Covid-19.