Онлайн-нарада за результатами перевірки закладів загальної середньої освіти щодо наповнювасті сайтів інформацією згідно ст. 30 ЗУ "Про освіту".

Дата: 08.04.2021 15:56

Онлайн-нарада за результатами перевірки закладів загальної середньої освіти щодо наповнюваності сайтів інформацією згідно ст. 30 ЗУ "Про освіту"

Відповідно до плану роботи управління Державної служби якості освіти у Сумській області на 2021 рік 7 квітня відбулася онлайн-нарада за результатами вивчення питання щодо функціонування сайтів закладів освіти Роменського району Сумської області.

Приємно відмітити, що за результатами перевірки закладів загальної середньої освіти Хмелівської сільської ради було відмічено високий показник наповнюваності сайтів інформацією згідно ст. 30 ЗУ "Про освіту". А також було вказано на деякі недоліки, які найближчим часом будуть виправлені.