Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 08.04.2021 16:06

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

6 квітня 2021 року відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту в онлайн форматі було проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Усього було атестовано 7 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Хмелівської сільської ради:

- підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – педагогічним працівникам: Чорнобук В.М., Демченко М. М., Пугач О.П.;

- підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та звання «Старший вчитель» - педагогам: Щебетун В.П., Бірюк Л.Г;

- визнано такими, які відповідають займаній посаді: керівник закладу освіти Пугач О.П., Іржавський С.І., Гирич Л.М.;

- присвоєно звання "Старший вчитель" - Гирич Л.М.

Члени атестаційної комісії одноголосно підтримали підтвердження та присвоєння категорій всім вищевказаним педагогічним працівникам.

Вітаємо педагогів і керівників закладів з успішною атестацією! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів в цій нелегкій праці, креативності та вдосконалення педагогічної майстерності.