Звернення сільського голови до роковин Чорнобильської аварії

Дата: 26.04.2021 10:39

Шановні ветерани – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! ?

35 років тому на долю українського народу випало серйозне випробування. У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року сталася найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого сторіччя – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

26 квітня є Днем пам'яті та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності наших земляків-ліквідаторів.

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Бажаємо всім учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції та постраждалим від її наслідків, їх родинам міцного здоров’я, мирного неба, щастя, добра, довгих щасливих років життя, сімейного затишку, шани і щирої поваги від вдячних людей!

З повагою,

сільський голова, Петро Панченко