Звернення сільського голови

Дата: 08.05.2021 06:00

Дорогі ветерани та жителі Хмелівської сільської ради!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Кожен другий з них  поліг на фронтах, а кожен другий з тих, хто залишився у живих, повернувся додому інвалідом. Мільйони в окупації. Серед усіх цих людей були і наші земляки. Імена всіх визволителів назавжди залишаться в історії рідного краю.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній, українській землі та які  врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи, у жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищали рідну українську землю від нацизму.

Також ми віддаємо шану і нашим сьогоднішнім захисникам, які продовжують боронити Україну від навали російської орди.

Нехай нашими найвищими духовними цінностями й чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу тієї вже далекої війни, у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, а також тих, хто й сьогодні є для нас прикладом мужності, патріотизму і любові до Батьківщини, зразком витримки та стійкості, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної української держави.

Бажаю вам, шановні ветерани й сьогоднішні захисники, Божого благословення, міцного здоров’я і довголіття, добра, родинного затишку, злагоди й шани людської.

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!!!!

Сільський голова                                                                 Петро ПАНЧЕНКО