16-та Всеукраїнська акція “Серце до Серця” - “Здорові немовлята!”

Дата: 12.05.2021 09:38

В рамках 16-тої Всеукраїнської акції “Серце до Серця” - “Здорові немовлята!” учні батьки та вчителі закладів освіти Хмелівської сільської ради з 1.04 по 10.05.2021 року долучилися до збору коштів для закупівлі медичного обладнання (цього року кошти збираються для придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень кожної області).

У рамках щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у закладах освіти було проведено низку благодійних заходів, а саме: онлайн - виставки дитячих малюнків на підтримку хворих дітей «З вірою в диво» (пізніше ці малюнки будуть передані у дитяче відділення Роменської та Сумської лікарень), також  у рамках акції на базі навчальних закладів було організовано благодійний збір коштів на допомогу хворим діткам.

Учні, батьки та працівники закладів активно приймали участь та спільними зусиллями назбирали 5.157 грн., які вже перераховані на рахунок благодійного фонду.

--

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області.