Відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти Хмелівської сільської ради

Дата: 25.05.2021 11:24

21травня на базі Хмелівського ліцею відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти Хмелівської сільської ради.У змаганнях взяло участь 3  команди освітніх закладів: Дібрівського, Смілівського, Хмелівського ліцеїв.

Учасників заходу привітав голова громади Петро Мефодійович Панченко. Перед початком змагань він побажав усім витримки та натхнення, віри в себе та власні сили, нових перемог і звершень, а також наголосив  на тому важливому аспекті, що заняття спортом формують у сучасної молоді навички ведення здорового способу життя.«Спорт потрібен не лише для того, щоб перемагати, а й для того, щоб загартовувати власний характер, волю, вчитися поважати один одного», - зауважив він.

За результатами турнірної таблиці, відповідно до протоколів, перемогу здобула збірна дівчат Смілівського ліцею, ІІ місце виборола команда  Дібрівського ліцею,  ІІІ – учні Хмелівського ліцею.

Переможець та призери змагань відзначені грамотами відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту. За перше місце команда Смілівського ліцею отримала волейбольний м’яч.