Навчання з ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ у ЗЗСО

Дата: 16.06.2021 08:14

14 червня були проведені: інструктажі "Порядок дій у надзвичайних ситуаціях", а потім для всіх учасників пролунали 3 тривожних дзвінка, що оголошували початок об'єктових тренувань евакуації учнів та вчителів з навчального закладу. Також було організовано спуск до облаштованого бомбосховища на випадок військових дій.

Також в цей день з учнями було проведеноряд бесід, практичних вправ та відеолекторіїв з ЦО. Після цього учні самостійно виготовили стенд "Правила поводження під час надзвичайних ситуацій".

Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце.

Усі учасники тренування суворо дотримувалися правил техніки безпеки.

--

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області.