Привітання сільського голови до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 23.08.2021 05:00

Шановні жителі Хмелівської сільської ради!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею Незалежності України!

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

День незалежності України – важливе свято для кожного українця. Безперечно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на вірність батьківщині та взаєморозуміння.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Об’єднаймося усі навколо спільної мети – процвітання України і громади, хто живе на її землі! Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім добро та порозуміння, згуртованість, мир та любов!

Дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним миру, злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Зі святом Вас!

З повагою, сільський голова                                              Петро ПАНЧЕНКО