ПОСЛУГА РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОНЛАЙН СТАНЕ ДОСТУПНОЮ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ПАСПОРТІВ У ФОРМІ КНИЖКИ – ДЕНИС ШМИГАЛЬ

Дата: 11.11.2021 09:40

Уряд затвердив із доопрацюванням експериментальний проект щодо можливості людям із паспортами у формі книжки здійснювати реєстрацію місця проживання в електронній формі за допомогою порталу Дія. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ

«Послуга реєстрації місця проживання онлайн стане доступною для тих українців, які мають паспорти у формі книжки. Наразі відповідна послуга вже доступна для власників ID-карток», – зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, очільник Уряду повідомив, що іноземці в Україні також зможуть користуватися електронними послугами. Запровадження відповідного експериментального проекту Кабінет Міністрів підтримав 10 листопада.

«Завдяки цьому рішенню у Дії з’явиться посвідка на тимчасове або постійне проживання. Усе працюватиме за аналогією до електронного паспорту, але натомість відображатиметься інформація з посвідки іноземця», – зауважив Прем’єр-міністр.

За словами Дениса Шмигаля, такий експериментальний проект дасть можливість зробити перебування іноземних громадян на території України більш комфортним і зручним, а також покращить імідж нашої країни як відкритої та сучасної держави.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/posluga-reyestraciyi-miscya-prozhivannya-onlajn-stane-dostupnoyu-dlya-vlasnikiv-pasportiv-u-formi-knizhki-denis-shmigal