Опитування щодо основних проблем

Дата: 26.11.2021 11:44

Шановні мешканці громади!

В рамках розробки Стратегії розвитку Хмелівської сільської територіальної громади до 2027 року, з метою врахування думки максимальної кількості мешканців наших населених пенктів, визначення пріоритетів, перспектив розвитку та підготовки якості і об"єктивності Стратегії розвитку нашої громади, просимо Вас долучитися до участі в анкетуванні. Опитування є анонімним (не передбачає введення персональних даних), що забезпечить отрмання максимально достовірної інформації. Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію.

Ми готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому ми розраховуємо на цікаву співпрацю з Вами

Посилання на опитування: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC-fehESvAXr66fm1pAFlXTL7SyaUCJujCxnnXIszo3D4wsQ/viewform?fbclid=IwAR1ODlfuHh0Y8Sbx6n6juhbCWnaKsEruvw2vgO9vCukkYO_HcYpvJpJs5bQ