Привітання сільського голови з Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 08:35

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Дорогі захисники України!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем збройних сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

День Збройних Сил - Україна зустрічає в особливих умовах,  тисячі офіцерів, солдатів, серед яких і наші земляки, ризикуючи своїм життям, стоять на варті миру, героїчно захищають нашу Батьківщину, національну безпеку і наші життя. Саме у цей складний час ми усвідомлюємо, що сильна держава починається із сильної армії. Ми впевнені в тому, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю.

Хочу висловити вдячність всім жителям громади, хто був на передовій та сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на нашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

Шановні воїни, захисники України низький уклін Вам і щира подяка за Ваш неоціненний подвиг, мужність, самовідданість і високий професіоналізм!

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Щиро зичу Вам  міцного здоров’я, сили, витримки,наснаги, спокою, добра та достатку Вашим родинам. Бажаю мирного неба, благополуччя, надійного родинного тилу та здійснення всіх Ваших мрій!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою та вдячністю

Сільський голова                                                                 Петро ПАНЧЕНКО