Про скликання чотирнадцятої сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 19.01.2022 10:22

26.01.2022 року о 10 годині в приміщенні Хмелівської сільської ради відбудеться чотирнадцята сесія Хмелівської сільської ради восьмого скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства "Архітектурно-планувальне підприємтсво" Роменської районної ради Сумської області Хмелівською сільською радою Роменського району Сумської області за маршрутами приміського призначення "Коновали-Ромни", "Косарівщина - Ромни", "Ромни - Вощилиха" на 2022 рік.

2. Про внесення змін до сільської цільвої Програми "Утримання житлового фонду та забезпечення питною водою в Хмелівській сільській територіальній громаді на 2022 рік"

3. Про внесення змін до сільської цільової програми "Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало захищених верств населення на 2022 рік".

4. Про внесення змін до Програми "Розвиток охорони здоров"я Хмелівської сільської територіальної громади та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров"я" на 2022 рік.

5. Про внесення змін до Програми "Розвиток освіти - 2022 рік" в Хмелівській сільській територіальній громаді на 2022 рік.

6. Про внесення змін до рішення Хмелівської сільської ради від 23.12.2021 "Про бюджет Хмелівської сільської територіальної громади на 2022 рік".

7. Земельні питання.