НА СУМЩИНІ ВОЛОНТЕРИ БУДУТЬ РОЗПОВІДАТИ ЛЮДЯМ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

Дата: 27.01.2022 11:07

В області створять волонтерську групу, яка працюватиме у громадах безпосередньо з людьми

До її складу увійде близько 10 чоловік. Це спеціалісти із медичною освітою, котрі попередньо пройдуть відповідне навчання.

За словами заступниці голови облдержадміністрації Олени БОЙКО, члени групи працюватимуть не в райдержадміністраціях, не в сільських радах, а за участю голів громад та старост будуть за графіком об’їжджати кожен населений пункт, обходити домогосподарства, проводити роз’яснювальну роботу, переконувати і отримувати зворотній зв'язок.

«Волонтери будуть фахово розповідати про загрози, що несе COVID-19, необхідність проведення вакцинації та консультувати. Особлива увага приділятиметься людям 60+. Почнемо із поїздок до громад Сумського району, оскільки там рівень захворюваності вкрай високий», – зазначила вона.

Олега Бойко додала, що за результатами роботи волонтерської групи буде сформовано маршрут мобільної бригади з вакцинації для проведення щеплень. Вона також закликала керівників на місцях допомагати волонтерам у їх роботі.