ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ МАЄМО ПОБУДУВАТИ СПРАВЖНЮ СТІНУ З РОСІЄЮ, – ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ

Дата: 11.04.2022 11:27

На кордоні з Росією в Сумській області мають бути побудовані п'ятиметрова стіна, а також лінія оборони, яка дасть можливість запобігти новому можливому вторгненню окупантів. Про це в інтерв'ю LIGA.net повідомив голова Сумської облдержадміністрації − керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Поки ми не збудуємо стіну, як між США і Мексикою, – чи ще в рази більшу та потужнішу, – загроза для Сумщини, на жаль, залишатиметься. Поки такої стіни немає, дуже складно щось прогнозувати», – каже він.

За словами Дмитра Живицького, це питання обговорюється з 2014 року, але за вісім років нічого не було зроблено.

Наприкінці 2021-го, коли загроза вторгнення почала збільшуватися, про це на центральному рівні досить серйозно говорили, запевняє очільник ОВА.

«На жаль, не встигли. А ті інженерні плани, які пропонувалися, на сьогодні вже не достатні. Їхня реалізація не дала б необхідного ефекту», – констатує він.

Тому, на його думку, було б непогано побудувати «хорошу п'ятиметрову стіну. Як заввишки, так завширшки». Також треба будувати лінію оборони. І це мають бути стаціонарні фортифікаційні споруди, опорні пункти.

«І вся лінія кордону з Росією має бути захищена не тільки стіною, тут повинні постійно бути  військові», – резюмує Дмитро Живицький.

За матеріалами: https://news.liga.net/ua/politics/news/posle-pobedy-doljny-postroit-nastoyaschuyu-stenu-s-rossiey-glava-sumskoy-ova-jivitskiy?fbclid=IwAR1n64L0jAfWrTAHHA6nfakMO5ohi-JWEy1r_vbJNvkF8dKywpE-GYV2ZcM