ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР: ПІСЛЯ ВІЙНИ ПЛАНУЄМО БУДУВАТИ НОВУ УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ, ЯКА БУДЕ ЧАСТИНОЮ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ

Дата: 22.04.2022 09:51

Уряд підтримав законопроект, яким пропонується забезпечити вільний обіг на території України товарів, що відповідають вимогам щодо безпечності нехарчової продукції ЄС

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ.

«Наша основна мета – європейське майбутнє, європейські стандарти в усьому. Після війни плануємо будувати нову українську економіку, яка буде частиною великої європейської. Ми вже приєдналися до європейської енергомережі, говоримо про єдиний платіжний простір та безкоштовний роумінг. Україна переможе і буде заможним, вільним членом Європейського Союзу»,  – наголосив очільник Уряду.

Денис Шмигаль підкреслив, що 18 квітня відбулася історична подія – Україна передала відповіді на опитувальник для отримання статусу кандидата на членство в ЄС. За його словами, документ був заповнений у рекордний термін. Прем’єр-міністр відзначив професійну роботу Уряду, Офісу Президента, народних депутатів і громадських експертів та зауважив, що Україна стала ще на один крок ближче до ЄС.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/premyer-ministr-pislya-vijni-planuyemo-buduvati-novu-ukrayinsku-ekonomiku-yaka-bude-chastinoyu-yevropejskoyi