РОЗМІНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СУМЩИНИ ТРИВАЄ

Дата: 26.04.2022 09:46

Протягом 22-24 квітня рятувальники області продовжували працювати в Охтирському, Роменському, Сумському, Конотопському районах

Як повідомив керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, за цей період було виявлено та знищено в Охтирському районі: АС-125мм − 9 одиниць, АС-30 − 1 одиницю, МРВ-У − 9 одиниць, РГМ-2 − 72 одиниці, РШГ-1 − 1 одиницю, Ф-1 − 2 одиниці.

У Конотопському районі: АС-30− 13 одиниць, РГН − 1 одиницю, РСОП-30 мм − 1 одиницю, НСП ДД − 1 одиницю.

У Роменському районі: ПТАБ-1М − 5 одиниць.

У Сумському районі: АС-30 − 5 одиниць.

Також знешкодили дві протипіхотні міни направленої дії «МОН-50» з підривачем, які знайшли на узбіччі дороги біля с. Великий Вистороп.

Крім того,  в Охтирському районі чоловік отримав тілесні ушкодження, намагаючись молотком розбити мисливський набій, який знайшов біля кладовища в с.Станичне.

Дмитро Живицький наголосив, що територія області ще не є безпечною, процес розмінування триває, і закликав жителів області не нехтувати правилами безпеки.