НА СУМЩИНІ ЗАПРОВАДЖЕНІ ДОДАТКОВІ ТИМЧАСОВІ РЕЖИМНІ ОБМЕЖЕННЯ

Дата: 27.04.2022 11:03

Режимні обмеження запроваджені у межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського контрольованих прикордонних районів і діють до закінчення воєнного стану

За даними Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, у межах даних районів заборонено будь-яке пересування цивільних осіб вздовж державного кордону завширшки 1 км, окрім територій населених пунктів, які прилягають до державного кордону.

Також, у межах до 20 км від кордону заборонено, зокрема: пересування транспортних засобів (окрім автомобілів меддопомоги), проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 21:00 до 07:00, здійснення польотів легкомоторних літальних апаратів, рибальство, проведення різного роду відпочинку, плавання плавзасобів на водоймах, перебування у лісах, полювання, носіння військової форми цивільним населенням.

Обмеження діють до закінчення воєнного стану, повідомляють у Східному регіональному управлінні ДПСУ.