ДІТЯМ – ДОСТУПНО ПРО МІННУ НЕБЕЗПЕКУ

Дата: 27.04.2022 11:10

З метою підвищення рівня обізнаності населення, особливо дітей, щодо небезпеки від мін та вибухонебезпечних предметів, навчання правильному поводженню з ними, Мінреінтеграції забезпечило виготовлення навчальних посібників у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний пекосвіт»

Вони розміщені в мережі Інтернет для безкоштовного завантаження за посиланнями: https://www.ranok.com.ua/info-prazdnichnye-raskraski-kniga-3-snegurochka-5640.html та https://www.ranok.com.ua/info-bezpechniy-pekosvit-34684.html.

Навчальні посібники у вигляді коміксів допоможуть дітям легко засвоїти важливі питання мінної безпеки та сформувати базу знань щодо правил безпечної поведінки у ситуаціях, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами.

Окрім вражаючого сюжету книжки містять інформаційні плакати, які для наших героїв служать інструкціями на тему мінної безпеки. Саме завдяки їм читачі дізнаються про основні правила безпечного поводження з мінами та ВНП; можливі місця знаходження мін та ВНП; форми та кольори найпоширеніших мін та ВНП; можливі причини та наслідки вибуху; основні правила безпечного поводження у випадку виявлення мін та ВНП, іншого невідомого предмета; дії у випадку перебування людини у небезпечній ситуації (наприклад, на території мінного поля).

Видання рекомендоване до читання маленьким українцям та їхнім батькам.

Про вибухонебезпечні предмети в місцях проведення активних бойових дій