ДОПОМОГА МЕДИЧНИМИ ЗАСОБАМИ

Дата: 05.05.2022 10:01

Забезпечення громадян вразливих категорій гуманітарною допомогою – є одним з напрямків роботи гуманітарного штабу при Роменській районній військовій адміністрації

Одним з прикладів злагодженої роботи є надання медичної гуманітарної допомоги КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменської районної ради Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області», КНП «Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Липоводолинської селищної ради, КНП «Липоводолинська лікарня» Липоводолинської селищної ради Сумської області, КНП «Недригайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищної ради Сумської області.

Це не одноразова акція, в подальшому будуть продовжуватись такі видачі, по мірі надходження гуманітарної допомоги.