14 ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Дата: 05.05.2022 10:04

Міністр освіти і науки Сергій ШКАРЛЕТ розповів про початок восьмого тижня навчання в умовах воєнного стану

«За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, усі ЗЗСО 14 областей України продовжують освітній процес у дистанційній формі. У 4-х областях освітній процес триває дистанційно, частково змішано та очно. У 5-ти областях України навчання організовано в дистанційній формі, частково канікули або призупинено. У 2-х регіонах освітній процес відбувається в дистанційному форматі, частково змішано або канікули, частково призупинено навчання», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр повідомив, що станом на 28 квітня 2022 року дистанційну форму навчання організовано в понад 12 тис. 600 закладах загальної середньої освіти, навчання продовжують майже 3,7 млн учнів.

Станом на 28 квітня 2022 року кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає понад 88 тис. осіб.

Сергій Шкарлет також розповів про роботу закладів дошкільної освіти.

У 10-ти областях України частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а деякі працюють у змішаному або звичному форматі.

У 6-ти областях окремі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а деякі ЗДО створили чергові групи або продовжили змішаний чи очний формат навчання.

У решті областей освітній процес наразі не відбувається.

Понад 3 тис. 400 закладів дошкільної освіти провадять освітній процес. 1 тис. 800 внутрішньо переміщених дітей залучені до навчання у садочках.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/sergij-shkarlet-rozpoviv-pro-pochatok-vosmogo-tizhnya-navchannya-v-umovah-voyennogo-stanu