«Сумигаз» закликає споживачів газу бути відповідальними та відмовлятися від паперових платіжок за розподіл газу

Дата: 18.10.2022 10:53

Через ворожі обстріли щодня збільшуються площі пошкодженого та випаленого лісу України. «Сумигаз» закликає споживачів газу бути відповідальними та відмовлятися від паперових платіжок за розподіл газу. На знак вдячності за це свідоме рішення газовики висадять дерева в двох районах Сумщини.

Відмовитися від паперових платіжок просто:

1. В особистому кабінеті споживача на сайті 104.ua чи у мобільному додатку потрібно обрати розділ «Розрахунки»

2. Поставити галочку навпроти пункту «Відмовитися від паперового рахунку».

Готово! Відтепер газорозподільна компанія щомісяця формуватиме для вас електронний рахунок за розподіл газу.

Електронні квитанції містять всю інформацію про послугу та мають таку ж силу, як паперові. До того ж в онлайн сервісах 104.ua такі платіжки з’являються швидше, ніж паперові.