ЗАТРИМУЮТЬ ВИПЛАТИ ВПО? НЕ ЧЕКАЙТЕ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА РОЗ’ЯСНЕННЯМИ

Дата: 18.10.2022 13:15

У таких випадках слід звернутися до органу соцзахисту за місцем фактичного перебування та з’ясувати причину. Там зобов’язані вас прийняти – незалежно від того, де саме ви зареєстровані

Виплати державної допомоги внутрішнім переселенцям нараховуються тричі на місяць: 3-го, 12-го та 23-го числа, натомість раз в місяць відбувається виплата. Якщо виникають затримки і виплати не надходять понад місяць – це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше.

«Держава прагне всіляко допомогти українцям, які були змушені через війну покинути свій дім. Гроші та житло – дві ключові проблеми, що турбують наших людей. Намагаємось не лише забезпечити вчасно виплати щомісячної державної допомоги з бюджету (2 тис. грн на дорослих і 3 тис. грн на дітей чи людей з інвалідністю). Ми також додатково співпрацюємо з міжнародними гуманітарними організаціями, щоб фінансова підтримка була більш значною. Головна мета – дати людям можливість адаптуватися, облаштуватися на новому місці, знайти роботу, ввійти у більш стабільний ритм життя», – коментує ситуацію Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина ВЕРЕЩУК.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/minreintehratsii-zatrymuiut-vyplaty-vpo-ne-chekaite-zvertaites-za-roziasnenniamy