ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ НАЦІОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ «ДОКАЗОВО ПРО ВАКЦИНАЦІЮ, ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 3 РОКІВ»

Дата: 20.10.2022 13:16

Лінія створена ЮНІСЕФ та Українським католицьким університетом за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з ГО «Асоціація сімейних медичних сестер», ГО «Вакцинація»

З 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю фахівці консультують щодо: щеплення дітей та дорослих – вакцинації за національним календарем щеплень, рекомендованих щеплень, екстреної вакцинації (у разі травми чи укусу тварин), вакцинації від COVID-19, грудного вигодовування та харчування дітей до 3 років: підтримки та збереження грудного вигодовування, питного режиму дитини, введення прикорму, здорового харчування дітей до 3 років, здорового харчування жінок, які годують грудьми.

На запитання відповідають медичні працівники – експерти з вакцинації, консультанти з грудного вигодовування.

Номер телефону гарячої лінії «Доказово»: 0800351896.

Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та мобільних номерів усіх операторів в Україні.