ЗВЕРНЕННЯ - СПОЖИВАЙТЕ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ЕКОНОМНО!

Дата: 20.10.2022 13:23

Шановна громадо!

У зв’язку з істотними ушкодженнями критичної інфраструктури з боку агресора – путінської росії, склалася вкрай загрозлива ситуація щодо енергозабезпечення. На території нашої громади наявні неодноразові відключення від електроенергії.

Ситуація в енергетичній системі надскладна. Енергетики працюють на максимумі. Але потрібна наша з вами допомога та підтримка. Тож наше завдання - максимально економити електроенергію вдома, на роботі, скрізь!

Щоб максимально зберегти електроенергію для людських осель, роботи критичної інфраструктури та підприємств із життєзабезпечення населення керівництвом громади прийнято рішення про відключення вуличного освітлення.

Переконливо просимо кожного долучитися до економії електроенергії та вжити заходів з мінімізації витрат її споживання особливо 20 жовтня 2022 року з 7-00 до 23-00 годин.

Реалізація цих заходів дозволить уникнути розбалансування енергосистеми, допомогти енергетикам відновлювати мережі після ворожих атак та забезпечити безперебійну роботу підприємств громади і надання якісних послуг її мешканцям.

Сподіваємося на ваше розуміння та відповідальне ставлення до споживання електроенергії.

Нам потрібно втримати наш енергетичний фронт! Від цього залежить наше життя і наша Перемога!

Єднаймося! Все буде Україна!