Особистий прийом громадян головним спеціалістом відділу сприяння роботі регіональних представництв Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Дата: 21.11.2022 10:18

Шановні жителі Хмелівської громади!

Планується проведення виїзного особистого прийому громадян – мешканців Хмелівської сільської територіальної громади Роменського району Сумської області головним спеціалістом відділу сприяння роботі регіональних представництв Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Олександром Буркою.

Прийом планується здійснити у приміщенні Хмелівської сільської ради 25 листопада 2022 року  з 13:00 до 14:00  год. за адресою: с. Хмелів, вул. Роменська, буд. 5(приміщення Хмелівської сільської ради).

Громадянам, які бажають потрапити на прийом, рекомендуємо попередньо записатися.

Контактний телефон: 0978527058.