ЯК ВПО ЗМІНИТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ

Дата: 05.12.2022 16:44

Мінреінтеграції підготувало добірку корисних порад для внутрішньо переміщених осіб у пошуках житла

Чи може переселенець змінити прихисток? Скільки треба буде платити за таке житло? Де шукати безкоштовне місце для проживання? Як бути, якщо потрібне житло зі спеціальними умовами (скажімо, для немовляти чи маломобільної людини)? На яку компенсацію та за яких умов можуть розраховувати ті, хто приймає переселенців? Десятки подібних запитань турбують сьогодні українців.

Кількість наявних прихистків у тому чи іншому регіоні, а також вільних місць в них – можна побачити на платформі «Там, де вас чекають». На цій же платформі є номери телефонів контакт-центрів з питань розміщення (по кожній області).

А ми пропонуємо вам добірку корисних порад. Можливо, в них ви якраз і знайдете відповіді на свої запитання.

За матеріалами: https://minre.gov.ua/news/yak-vpo-zminyty-misce-prozhyvannya