ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 09.12.2022 08:29

08 грудня у приміщенні Гаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Хмелівської територіальної громади відбулася зустріч з учнями 6 – 9 класів, де обговорювалося питання «Протидія домашньому насильству в період воєнного стану» за участю першого заступника голови Роменської районної державної адміністрації-начальника районної військової адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО, працівників сектору превенції Роменського РВП ГУНП в Сумській області, працівників управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації та працівників навчального закладу

«Будь-які потрясіння в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, коли багато громадян України втратили рідних та близьких людей, житло, роботу, звичний стиль життя і продовжують перебувати у стані невизначеності – сприяють збільшенню випадків домашнього насильства. Війна стала тим фактором ризику, який вплинув не тільки на зростання кількості випадків, але й на збільшення жорстокості в ситуаціях такого насильства. Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна, принаймні, спробувати зменшити число зла», - зазначила Валентина НАЗАРЕНКО.

Директор Гаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Хмелівської територіальної громади закликала учнів кожного разу, під впливом тих чи інших обставин, проявляти людяність, терпіння, любов та повагу до оточуючих.