В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ БОТ-ПОМІЧНИК ДЛЯ ПОШУКУ ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 15.12.2022 11:48

Як повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило ТИМОШЕНКО, для того, щоб люди могли отримати зв’язок, підзарядити гаджети, зігрітися, запустили мережу Пунктів Незламності

За його словами, Україна готується до будь-яких подальших сценаріїв.А щоб було швидше та зручніше їх знайти розробили та запустили спеціальний бот-помічник: @nezlamnistbot

Тут ви можете отримати інформацію про: роботу пунктів; їхні адреси; послуги, які там можна отримати.

Важливо! Адреси Пунктів Незламності у населених пунктах, які розташовані поруч з лінією бойових дій, не розголошуються з міркувань безпеки.

Йдеться про Донецьку, Запорізьку, Харківську та Херсонську області. Інформацію про розташування Пунктів Незламності в цих регіонах можете дізнатися в місцевих органах влади.

Інформація у боті щоденно оновлюється.

На випадок відсутності зв'язку, рекомендують зберегти необхідні адреси або зробити скріншоти.