Про скликання двадцять другої сесії восьмого скликання

Дата: 12.12.2022 14:44

Скликати двадцять другу сесію Хмелівської сільської ради восьмого скликання 22 грудня 2022 року о 13 годині в приміщенні Хмелівської сільської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про затвердження Програми « Утримання та ремонт автомобільних доріг  Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік»
2. Про затвердження Програми «Утримання житлового фонду та забезпечення питною водою населених пунктів Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік»
3. Про затвердження Програми «Соціальний захист жителів Хмелівської сільської територіальної громади та підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало захищених верств населення на 2023 рік»
4. Про затвердження Програми «Розвиток охорони здоров’я Хмелівської сільської територіальної громади, інфекційного контролю та фінансової підтримки  комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я на 2023 рік»
5. Про затвердження Програми «Розвитку фізичної культури і спорту  в Хмелівській сільській територіальній громаді на 2023 рік»
6. Про затвердження Програми «Розвиток культури та мистецтва в Хмелівській сільській територіальній громаді на 2023 рік»
7. Про затвердження Програми «Розвиток освіти в Хмелівській сільській територіальній громаді на 2023 рік»
8. Про затвердження Програми «Підтримка розвитку малого та середнього підприємництва у Хмелівській сільській територіальній громаді на 2023 рік»
10. Про затвердження Молодіжної програми «Молодь розбудовує громаду» на 2023 рік
11. Про затвердження Програми «Підготовка та участь населення Хмелівської сільської територіальної громади в русі національного спротиву в 2023 році»
12. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка Комунального підприємства «Архітектурно-планувальне підприємство Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області на 2023 рік»