ДОПОМОЖІТЬ ДІТЯМ ПЕРЕЖИТИ ДОСВІД ВІЙНИ

Дата: 19.12.2022 13:50

Українці сьогодні переживають постійну тривогу, гнітючий страх за власне життя та життя дітей, тотальне спустошення та хронічну втому. Саме тому психологічний стан та психічне здоров’я є вкрай важливими. Особливо це стосується дітей, котрі знаходяться під обстрілами, змушені переховуватися в підвалах чи бомбосховищах або, покинувши власну оселю, перемістились/евакуювались на безпечні території.

Ми розуміємо, що пережитий досвід матиме непоправний вплив на майбутнє дитини і проявлятиметься у вигляді фізичного та/або психологічного захворювання, проблемах у спілкуванні з оточуючими, невпевненості у власних силах, депресивних станах та навіть схильності до самогубства…

Дуже актуальною у цей час є  реалізація ГО «Центр соціального лідерства» разом з Дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні за підтримки НДСЛ ОХАТДИТ проекту «Коло Турботи». Мета даного заходу - захист та відновлення найціннішого – дитячого психологічного здоров’я. Програма реалізації проекту передбачає: надання фахівцям спеціалізованих знань із подолання гострого стресу в дітей та робота мобільних бригад психологів для надання кризової психологічної допомоги дітям, з координаційними центрами у Києві, Львові, Дніпрі та Умані.

Гарячала лінія психологічної підтримки батьків при гострих стресах під час війни працює щоденно з 16:00 до 20:00 за номером 0800 33 13 91.

Додаткову інформацію можна отримати:

ГО «Центр соціального лідерства»

FB : https://www.facebook.com/care.circle.ua

Insta: https://www.instagram.com/care_circle_ua/