ЯК ЗДІЙСНЮВАТИ «ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ: СЬОГОДЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ»

Дата: 20.12.2022 09:28

22 грудня 2022 року Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) проведе онлайн-конференцію разом з представниками закладів вищої освіти України, які готують фахівців зі спеціальності «Геодезія та землеустрій»

Як повідомляють в обласному Департаменті агропромислового розвитку, тема заходу – «Навчання просторовому плануванню: сьогодення і перспективи».

Просторове планування територій громад має фундаментальне значення для повоєнного відновлення України. Оптимізація управління земельними ресурсами, пошук нових логістичних можливостей, створення промислових зон чи відновлення зруйнованої інфраструктури – усе це бере початок від просторового планування територій громад. У зв’язку з цим перед вищими навчальними закладами постає завдання підготовки кваліфікованих фахівців, які зуміють розробити та впровадити просторове планування кожної громади.

Своїм баченням перспектив навчання просторовому плануванню поділяться представники державних та місцевих органів влади, а представники університетів представлять свій досвід та напрацювання у цьому напрямку.

Участь у заході візьмуть: заступниця голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена ШУЛЯК, Голова Всеукраїнської асоціації громад, Кіптівський сільський голова, Чернігівська область Володимир КУЧМА, Голова Правління громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України» Анатолій ПОЛТАВЕЦЬ, керівник напряму земельної реформи програми USAID АГРО Сергій КУБАХ, радник із земельного законодавства програми USAID АГРО Євген БЕРДНІКОВ, доктор економічних наук, професор, декан факультету землевпорядкування НУБіП України Тарас ЄВСЮКОВ, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри землеустрою і кадастру КНУБА Ольга ПЕТРАКОВСЬКА, доктор економічних наук, професор, директор навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» ХДАЕУ Юрій ЯРЕМКО, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, завідувач кафедри землевпорядного проектування НУБіП Андрій МАРТИН, кандидат економічних наук, декан землевпорядного факультету ЛНУП Наталія СТОЙКО, кандидат технічних наук, заступник директора інституту геодезії НУ «Львівська політехніка» Марія МАЛАНЧУК.

Захід проходить з метою сприяння впровадженню кращих практик просторового планування закладами вищої освіти в навчальний процес.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися за посиланням – https://form.typeform.com/to/vk7Hw7SP.

Початок заходу – о 14:00.