Головне про житлову субсидію з грудня 2022 року

Дата: 20.12.2022 13:46

Постановою Уряду від 16.09.2022 № 1041 внесено зміни до порядків надання житлових субсидії та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Зокрема, передбачено передачу з 01.12.2022 повноважень з призначення та виплати житлових субсидій від структурних підрозділів з питань соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України.

Урядом розширено способи подачі документів на призначення житлової субсидії.

Заяву та декларацію на призначення житлової субсидії можна подати:

• особисто до відділу соціального захисту виконавчого апарату сільської ради (вул. Роменська, буд. 58); або до спеціалістів відділу, які здійснюють прийом по старостатах за визаченим графіком;
  • особисто або поштовим відправленням до підрозділів Пенсійного фонду;
  • через вебпортал електронних послуг, мобільний додаток Пенсійного фонду України, портал Дія;
  • через офіційний вебсайт Мінсоцполітики.

Звертаємо увагу, що заяви та декларації на призначення житлових субсидій надіслані поштовим відправленням до департаменту, з грудня 2022 року не приймаются.

Основними документами для призначення житлової субсидії є заява та декларація, інші документи є додатковими та подаються виключно за потребою.

Інформацію щодо призначення та розміру субсидії можна дізнатися на сайті Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій https://subsidii.ioc.gov.ua.

Детальну інформацію з даного питання можна отримати за телефонами:

(05448) 91-6-31, (05448) 91-6-42