Звернення сільського голови Петра ПАНЧЕНКА

Дата: 30.12.2022 06:00

Шановні жителі Хмелівської громади!

Дорогі земляки!

Добігає до фінішу 2022 рік, рік війни, кривавий рік, рік страшних випробувань, рік, який визначив чітке розмежування - хто є друг, а хто підлий і вічний ворог.

Мільйони патріотів стали на захист рідної землі від сусіда-агресора та на передовій сумлінно виконують нелегкий військовий обов"язок.

Кожен громадянин України ніколи не має права забути про Героїзм наших воїнів, про неймовірні виробування, що випали на долю нашого народу.

Ми сильні, ми вистоїмо, все подолаємо, ми обов"язково переможемо і знищим кацапську нечисть на нашій землі.

Від щирого серця бажаю Всім добрим людям, міцного здоров"я, підтримки рідних та близьких, мирного неба, якнайшвидшої Перемоги над ворогом.

Вітаю з Новим 2023 роком, який обов"язково буде роком Перемоги, хоч і дістанеться вона золотою ціною.

Слава нашим найкращим у світі Збройним Силам!

Слава захисникам і захисницям, волонтерам і патріотам, членам добровольчих формувань!

Слава Україні!

З повагою, сільський голова                                                                                 Петро ПАНЧЕНКО