Чи впливатиме отримана грошова допомога від ООН на призначення допомоги одиноким матерям?

Дата: 20.01.2023 11:37

Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам, матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, – до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років), – це державна допомога, яка призначається з урахуванням отриманих доходів.

Але є й доходи (соціальні виплати), які НЕ ВКЛЮЧАЮТЬСЯ до середньомісячного сукупного доходу. Саме до таких доходів відноситься  допомога громадських та благодійних організацій, а також

допомога, компенсація, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, є одноразовою та отримана протягом одного календарного року.

Згадана в запитанні грошова допомога надається міжнародними організаціями (зокрема, різними агентствами ООН та іншими гуманітарними організаціями) в рамках реалізації проєкту щодо надання додаткових заходів соціальної підтримки окремих категорій населення, зокрема з числа одиноких матерів.

Отже, отримання грошової допомоги від ООН не впливатиме на призначення допомоги одиноким матерям.