ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Дата: 20.01.2023 11:46

У вихідні, 18-19 лютого, відбудеться тренінг з розвитку комунікативних навичок та налагодження зв'язків для внутрішньо переміщених жінок, котрі зараз проживають на території Сумської області.

Метою дводенного тренінгу є покращити навички публічних виступів, самопрезентації, переговорів та посилити внутрішню впевненість у собі, віру в особистий успіх.

Захід відбудеться в смт. Недригайлів Роменського району Сумської області.

Участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА.

Організатори відшкодовують витрати за проїзд учасниць з м. Ромни до Недригайлова Сумської області і в зворотному напрямку. Також організатори забезпечують проживанням і харчуванням учасниць під час проведення дводенного тренінгу.

Для участі у тренінгу необхідно до 3 лютого включно заповнити заявку за цим посиланням: https://forms.gle/A5oi8oPFdEgGJNNq9

Відбір учасниць буде здійснюватися на конкурсній основі. Результати відбору будуть повідомлені кожній відібраній учасниці на електронну пошту 5 лютого. Організатори залишають за собою право не повідомляти всім учасницям, котрі подавали заявки на участь, але не пройшли конкурсний відбір. Тренінг проходить у межах проєкту "Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7" за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROL).