УКРАЇНЦІ ЗАМОВИЛИ НА ОБМІН УЖЕ ПОНАД 300 ТИСЯЧ ЕНЕРГООЩАДНИХ ЛАМП ЧЕРЕЗ ДІЮ

Дата: 01.02.2023 09:27

30 січня в Україні стартувала масштабна програма обміну старих ламп розжарювання на LED-лампи. 30 млн таких ламп уже закуплені ЄС, ще 5 млн очікуємо від Франції. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ під час засідання Уряду

«Попередню заявку на обмін можна подати через Дію або просто обміняти старі лампи на нові у відділеннях Укрпошти. Українці замовили на обмін уже понад 300 тисяч енергоощадних ламп через Дію. Тому ми впевнені, що програма буде успішною», – підкреслив очільник Уряду.

Програма обміну старих ламп розжарювання на LED була ініційована Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ та отримала підтримку в Європейському Союзі. Прем’єр-міністр подякував партнерам за сприяння в реалізації програми.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/ukraintsi-zamovyly-na-obmin-uzhe-ponad-300-tysiach-enerhooshchadnykh-lamp-cherez-diiu-premier-ministr