ДО ВІДНОВЛЕННЯ СУМЩИНИ ЗАЛУЧЕНО 781 БЕЗРОБІТНУ ОСОБУ

Дата: 08.02.2023 13:56

Сумська область стала першою в Україні, де було запроваджено такі суспільно корисні роботи

За інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, найпершими роботи розпочались у Миколаївській та Ямпільській селищних радах, Лебединській та Кролевецькій міських радах, Бочечківській, Дубов’язівській, Попівській громадах Конотопського району.

Загалом рішення щодо суспільно корисних робіт у 2022 році прийнято по 29 громадам області із 32 можливих, бо суспільно корисні роботи можуть проводитись лише у громадах, де не ведуться бойові дії.

Роботи, які виконуються зареєстрованими безробітними, оплачуються з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Всього використано 8,4 млн. грн., які спрямовуються на заробітну плату громадянам, сплату єдиного внеску, оплату лікарняних та оплату проїзду до місяця проведення таких робіт (за потреби).

Суспільно корисні роботи були спрямовані на відновлення країни, допомогу військовим, захист населення.