Роз'яснення щодо зняття з реєстрації

Дата: 10.02.2023 12:33

Шановні мешканці громади!

Надаємо роз'яснення щодо зняття з реєстрації у власному будинку чи квартирі особи, яка в ній зареєстрована, але не проживає протягом певного часу та не погоджується чи не зацікавлена у знятті з реєстрації.

Відтепер власник приватного житла має право «виписати жильців» самостійно без їх згоди та без суду.

Для цього потрібно звернутися до ЦНАП с. Хмелів або до адміністраторів відділених робочих місць по старостатах:

із заявою про зняття особи (осіб) із задекларованого/зареєстрованого місця проживання

документом, що посвідчує особу (у разі особистого звернення)

документом, що підтверджує право власності на житло Заява може бути подана лише повнолітньою особою.

При знятті більше однієї особи разом із заявою власник житла подає документ, що підтверджує сплату адміністративного збору, окремо щодо кожної особи.

Якщо власник подає заяву про зняття з реєстрації батьків дитини (або одного з них), дитина також підлягає зняттю з реєстрації. Однак власник не може виписати з житла власних дітей, що цілком зрозуміло.