БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ БАГАТОГРАННА, ЯК І САМІ БАР’ЄРИ

Дата: 17.02.2023 08:13

Це ключовий меседж засідання Ради безбар’єрності, який озвучила Перша леді України Олена ЗЕЛЕНСЬКА

Учать у засіданні в онлайн форматі взяв т.в.о голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО.

За його словами, безбар’єрність стосується не лише фізичних аспектів та інфраструктури, а й багатьох інших сфер нашого життя: економічної, соціальної, освітньої, культурної, інформаційної.

Не тільки простір, а й послуги, товари, інформація не повинні мати жодних бар’єрів – це основа державної стратегії, реалізація якої вже почалась.

Під час засідання Ради бєзбар’єрності були презентовані проєкти міністерств, спрямовані на подолання бар’єрів, а також обговорювався національний план заходів на 2023-2024 рр.

«Акценти зрозумілі та слушні. За тиждень плануємо організувати розширене засідання обласної Ради безбар’єрності, щоби підвести підсумки за 2021-2022 роки та сформувати актуальні спільні заходи на 2023-2024 роки, які будуть спрямовані на максимальне усунення бар’єрів для жителів Сумщини. Доступність має стати нормою, а не привілеєм!», – зазначив тарас Савченко.