Про скликання двадцять четвертої сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 17.02.2023 10:41

О 14 годині 01 березня 2023 року в приміщенні Хмелівської сільської ради відбудеться засідання двадцять четвертої сесії Хмелівської сільської ради восьмого скликання.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про утворення комунального підприємства «Хмелів-Агро» Хмелівської сільської ради

2. Звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роменської районної ради, Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області за 2022 рік.

3. Звіт про фінансові результати господарської діяльності Комунального підприємства «Архітектурно-планувальне підприємство» Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області за 2022 рік.

4. Про затвердження Програми з розвитку плавання Хмелівської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки

5. Про внесення змін до програми «Соціальний захист жителів Хмелівської сільської територіальної громади та підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями, малозахищених та інших верств населення на 2023 рік»

6. Про внесення змін до програми «Благоустрій Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік»

7. Про внесення змін до рішення Хмелівської сільської ради від 22.12.2022 ″Про бюджет Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік