Про скликання двадцять шостої сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 05.04.2023 20:57

Відбудеться засідання двадцять шостої сесії Хмелівської сільської ради восьмого скликання 11 квітня 2023 року о 14 годині в приміщенні Хмелівської сільської ради.

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про внесення змін до Програми «Підготовка та участь населення Хмелівської сільської територіальної громади в русі національного спротиву в 2023 році»

2. Про внесення змін до Програми «Утримання житлового фонду та забезпечення питною водою населених пунктів Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік»

3. Про внесення змін до Програми «Забезпечення мобілізації, підтримки Збройних сил України та підрозділів територіальної оборони на території Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік»

4. Про внесення змін до програми «Соціальний захист жителів Хмелівської сільської територіальної громади та підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями, малозахищених та інших верств населення на 2023 рік»

5. Про внесення змін до рішення Хмелівської сільської ради від 22.12.2022 ″Про бюджет Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік″

6. Земельні питання.

7. Інші питання.