Дата: 18.04.2023 08:00

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області співпрацює із бригадою репродуктивного здоров'я  КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр».

17 квітня 2023 року бригада репродуктивного здоров'я працювала на базі Басівського ФАП в складі лікаря-гінеколога, лікаря-терапевта.

Проведений повний огляд більше 20 жителям, яким безкоштовно досліджено рівень глюкози в крові, проведено обстеження за допомогою швидких тестів на ВІЛ, вірусні гепатити В, С, сифіліс, електрокардіограма.

Жителі Басівського старостату отримали від спеціалістів препарати від артеріальної гіпертензії, антибіотики, засоби гігієни для жінок тазасоби контрацепції.

Наступний виїзд спеціалістів запланований в Хмелівську амбулаторію 21 квітня 2023 року,  буде проводиться огляд пацієнтів бригадоюв складі лікаря-гінеколога, лікаря-уролога.

За довідками та попеднім записом  звертатись до медичних працівників Хмелівської амбулаторії.

Працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!