З полону звільнили ще 130 захисників України

Дата: 16.04.2023 12:50

Сьогодні, на Великдень, завершився черговий великий обмін полоненими. З полону вдалося визволити 92 воїнів Збройних Сил України, 20 тероборонців, 11 нацгвардійців, 3 прикордонників, 2 військовослужбовців ВМС та 2 представників Державної спеціальної служби транспорту.

Обмін відбувся спільними зусиллями Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ та Мінреінтеграції.

Національне інформаційне бюро традиційно забезпечило звільнених оборонців пакунками з речами першої необхідності: одягом, взуттям, засобами гігієни та смартфоном.

Сьогодні – Воскресіння Христове. Тому звільнені захисники також отримали традиційні пасочки й крашанки.

#Мінреінтеграції